KS ODRA Klenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witaj w portalu wszystkich sympatyków klubu KS ODRA KLENICA !
  • Aktualności:
  • 2018-08-18 Pierwszy remis !!!
  • 2018-08-13 Odra - Czarni !!!
  • 2018-08-12 Przegrana w ostatnim sparingu!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS ODRA KLENICA - Czarni Rudno 2:2
  • Zorza Ochla - Avia Siedlnica 4:1
  • Sparta Łężyca - Błękitni Lubięcin 9:1
  • Błękitni Wierzbnica - Orzeł Szlichtyngowa
  • MKS Nowe Miasteczko - Czarni Drągowina 0:4
  • LKP Stypułów - Dąb II Przybyszów 3:3
  • Ikar Zawada - GKS Siedlisko 1:2
  •        

Ostatnie spotkanie

KS ODRA KLENICACzarni Rudno
KS ODRA KLENICA 2:2 Czarni Rudno
2018-08-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Orzeł SzlichtyngowaKS ODRA KLENICA
Orzeł Szlichtyngowa   KS ODRA KLENICA
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Kontakty

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 181
ogółem: 1 131 193

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Pitura Mateusz bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Kubalski Łukasz bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
3. Słowinski Leszek obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Hojka Kamil obrońca 1 0 0 0 0 0 90 90
5. Malus Łukasz obrońca 1 0 0 0 0 0 80 80
6. Ciołek Patryk obrońca 1 0 0 0 0 0 25 25
7. Olejniczak Arkadiusz obrońca 1 0 0 0 0 0 90 90
8. Szopa Rafał obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Szopa Mateusz obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 24 24
10. Kowalewicz Cezary obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 75 75
11. Włosek Patryk obrońca/pomocnik 1 0 0 0 1 0 35 35
12. Fijałkowski Mateusz obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Relich Kamil obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Krawczyk Michał pomocnik 1 0 0 0 0 0 65 65
15. Klimas Miłosz pomocnik 1 0 0 0 0 0 90 90
16. Materna Kamil pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Kowalski Paweł pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
18. Stolarek Paweł pomocnik 1 0 0 0 0 0 55 55
19. Chalecki Jakub pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Stelmaszyński Mateusz pomocnik 1 1 0 0 0 0 66 66
21. Czernikarz Kamil pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 90 90
22. Pasek Bartłomiej pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
23. Bandosz Janusz pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 10 10
24. Bołbat Bartłomiej napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
25. Bołbat Sebastian napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Tomaszewski Damian napastnik 1 0 0 0 0 0 15 15
27. Naskręt Kamil napastnik 1 1 0 0 0 0 90 90

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Bołbat Marek Prezes
2. Szwed Roman Wiceprezes
3. Kieliszek Jarosł‚aw Wiceprezes
4. Sochacki Krzysztof Sekretarz
5. Pasek Jaros‚ław Skarbnik
6. Lewosiń„ski Łukasz Przewodniczący
7. Szopa Mateusz Sekretarz
8. Skowinski Leszek członek
9. Bandosz Janusz trener

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Sochacki Krzysztof bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
2. Muszkieta Patryk obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Muszkieta Błażej obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
4. Śnieguła Rafał pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
5. Nowakowski Mateusz pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
6. Król Piotr pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
7. Klimczyk Gracjan obrońca 0 0 0 0 0 0 0

Zegar

Reklama

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS ODRA KLENICA 2:2 Czarni Rudno
Zorza Ochla 4:1 Avia Siedlnica
Sparta Łężyca 9:1 Błękitni Lubięcin
Błękitni Wierzbnica Orzeł Szlichtyngowa
MKS Nowe Miasteczko 0:4 Czarni Drągowina
LKP Stypułów 3:3 Dąb II Przybyszów
Ikar Zawada 1:2 GKS Siedlisko

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Avia Siedlnica - GKS Siedlisko
Dąb II Przybyszów - Ikar Zawada
Czarni Drągowina - LKP Stypułów
Czarni Rudno - MKS Nowe Miasteczko
Orzeł Szlichtyngowa - KS ODRA KLENICA
Błękitni Lubięcin - Błękitni Wierzbnica
Zorza Ochla - Sparta Łężyca

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

Trening o 18:00 !!!

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Orzeł Szlichtyngowa - Odra

26

08-2018

niedziela