KS ODRA Klenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Czarni DrągowinaKS ODRA KLENICA
Czarni Drągowina 2:3 KS ODRA KLENICA
2018-11-10, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Gwiazda SiedlecKS ODRA KLENICA
mecz towarzyski
Gwiazda Siedlec   KS ODRA KLENICA
2019-02-23, 00:00:00

Kontakty

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 99, wczoraj: 177
ogółem: 1 159 522

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2019-06-15 KS ODRA KLENICA Czarni Drągowina 17:00
26  2019-06-08 Zorza Ochla Błękitni Lubięcin 17:00
26  2019-06-08 Sparta Łężyca Orzeł Szlichtyngowa 17:00
26  2019-06-08 Błękitni Wierzbnica Czarni Rudno 17:00
26  2019-06-08 MKS Nowe Miasteczko Dąb II Przybyszów 17:00
26  2019-06-08 LKP Stypułów GKS Siedlisko 17:00
26  2019-06-08 Avia Siedlnica Ikar Zawada 17:00
25  2019-06-08 Dąb II Przybyszów KS ODRA KLENICA 17:00
25  2019-06-01 Ikar Zawada LKP Stypułów 17:00
25  2019-06-01 GKS Siedlisko MKS Nowe Miasteczko 17:00
25  2019-06-01 Czarni Drągowina Błękitni Wierzbnica 17:00
25  2019-06-01 Czarni Rudno Sparta Łężyca 17:00
25  2019-06-01 Orzeł Szlichtyngowa Zorza Ochla 17:00
25  2019-06-01 Błękitni Lubięcin Avia Siedlnica 17:00
24  2019-06-01 KS ODRA KLENICA GKS Siedlisko 17:00
24  2019-05-25 Błękitni Lubięcin Orzeł Szlichtyngowa 17:00
24  2019-05-25 Zorza Ochla Czarni Rudno 17:00
24  2019-05-25 Sparta Łężyca Czarni Drągowina 17:00
24  2019-05-25 Błękitni Wierzbnica Dąb II Przybyszów 17:00
24  2019-05-25 MKS Nowe Miasteczko Ikar Zawada 17:00
24  2019-05-25 Avia Siedlnica LKP Stypułów 17:00
23  2019-05-25 Ikar Zawada KS ODRA KLENICA 17:00
23  2019-05-18 LKP Stypułów MKS Nowe Miasteczko 17:00
23  2019-05-18 GKS Siedlisko Błękitni Wierzbnica 17:00
23  2019-05-18 Dąb II Przybyszów Sparta Łężyca 17:00
23  2019-05-18 Czarni Drągowina Zorza Ochla 17:00
23  2019-05-18 Czarni Rudno Błękitni Lubięcin 17:00
23  2019-05-18 Orzeł Szlichtyngowa Avia Siedlnica 17:00
22  2019-05-18 KS ODRA KLENICA LKP Stypułów 17:00
22  2019-05-11 Orzeł Szlichtyngowa Czarni Rudno 17:00
22  2019-05-11 Błękitni Lubięcin Czarni Drągowina 17:00
22  2019-05-11 Zorza Ochla Dąb II Przybyszów 17:00
22  2019-05-11 Sparta Łężyca GKS Siedlisko 17:00
22  2019-05-11 Błękitni Wierzbnica Ikar Zawada 17:00
22  2019-05-11 Avia Siedlnica MKS Nowe Miasteczko 17:00
21  2019-05-11 MKS Nowe Miasteczko KS ODRA KLENICA 17:00
21  2019-05-04 LKP Stypułów Błękitni Wierzbnica 17:00
21  2019-05-04 Ikar Zawada Sparta Łężyca 17:00
21  2019-05-04 GKS Siedlisko Zorza Ochla 17:00
21  2019-05-04 Dąb II Przybyszów Błękitni Lubięcin 17:00
21  2019-05-04 Czarni Drągowina Orzeł Szlichtyngowa 17:00
21  2019-05-04 Czarni Rudno Avia Siedlnica 17:00
20  2019-05-04 Avia Siedlnica KS ODRA KLENICA 17:00
20  2019-04-27 Czarni Rudno Czarni Drągowina 17:00
20  2019-04-27 Orzeł Szlichtyngowa Dąb II Przybyszów 17:00
20  2019-04-27 Błękitni Lubięcin GKS Siedlisko 17:00
20  2019-04-27 Ikar Zawada Zorza Ochla 17:00
20  2019-04-27 Sparta Łężyca LKP Stypułów 17:00
20  2019-04-27 Błękitni Wierzbnica MKS Nowe Miasteczko 17:00
19  2019-05-01 KS ODRA KLENICA Błękitni Wierzbnica 17:00
19  2019-04-20 MKS Nowe Miasteczko Sparta Łężyca 17:00
19  2019-04-20 LKP Stypułów Zorza Ochla 17:00
19  2019-04-20 Ikar Zawada Błękitni Lubięcin 17:00
19  2019-04-20 GKS Siedlisko Orzeł Szlichtyngowa 17:00
19  2019-04-20 Dąb II Przybyszów Czarni Rudno 17:00
19  2019-04-20 Czarni Drągowina Avia Siedlnica 17:00
18  2019-04-27 Sparta Łężyca KS ODRA KLENICA 16:00
18  2019-04-13 Czarni Drągowina Dąb II Przybyszów 17:00
18  2019-04-13 Czarni Rudno GKS Siedlisko 17:00
18  2019-04-13 Orzeł Szlichtyngowa Ikar Zawada 17:00
18  2019-04-13 Błękitni Lubięcin LKP Stypułów 17:00
18  2019-04-13 Zorza Ochla MKS Nowe Miasteczko 17:00
18  2019-04-13 Avia Siedlnica Błękitni Wierzbnica 17:00
17  2019-04-13 KS ODRA KLENICA Zorza Ochla 16:00
17  2019-04-06 Błękitni Wierzbnica Sparta Łężyca 17:00
17  2019-04-06 MKS Nowe Miasteczko Błękitni Lubięcin 17:00
17  2019-04-06 LKP Stypułów Orzeł Szlichtyngowa 17:00
17  2019-04-06 Ikar Zawada Czarni Rudno 17:00
17  2019-04-06 GKS Siedlisko Czarni Drągowina 17:00
17  2019-04-06 Dąb II Przybyszów Avia Siedlnica 17:00
16  2019-04-06 Błękitni Lubięcin KS ODRA KLENICA 15:00
16  2019-03-30 Dąb II Przybyszów GKS Siedlisko 17:00
16  2019-03-30 Czarni Drągowina Ikar Zawada 17:00
16  2019-03-30 Czarni Rudno LKP Stypułów 17:00
16  2019-03-30 Orzeł Szlichtyngowa MKS Nowe Miasteczko 17:00
16  2019-03-30 Zorza Ochla Błękitni Wierzbnica 17:00
16  2019-03-30 Avia Siedlnica Sparta Łężyca 17:00
15  2019-03-30 KS ODRA KLENICA Orzeł Szlichtyngowa 15:00
15  2019-03-23 GKS Siedlisko Avia Siedlnica 17:00
15  2019-03-23 Sparta Łężyca Zorza Ochla 17:00
15  2019-03-23 Błękitni Wierzbnica Błękitni Lubięcin 17:00
15  2019-03-23 MKS Nowe Miasteczko Czarni Rudno 17:00
15  2019-03-23 LKP Stypułów Czarni Drągowina 17:00
15  2019-03-23 Ikar Zawada Dąb II Przybyszów 17:00
14  2019-03-23 Czarni Rudno KS ODRA KLENICA 15:00
14  2019-03-16 GKS Siedlisko Ikar Zawada 17:00
14  2019-03-16 Dąb II Przybyszów LKP Stypułów 17:00
14  2019-03-16 Czarni Drągowina MKS Nowe Miasteczko 17:00
14  2019-03-16 Orzeł Szlichtyngowa Błękitni Wierzbnica 17:00
14  2019-03-16 Błękitni Lubięcin Sparta Łężyca 17:00
14  2019-03-16 Avia Siedlnica Zorza Ochla 17:00
13  2018-11-10 Czarni Drągowina 2:3 KS ODRA KLENICA zobacz ›
13  Błękitni Lubięcin 1:4 Zorza Ochla zobacz ›
13  Orzeł Szlichtyngowa 1:3 Sparta Łężyca zobacz ›
13  Czarni Rudno 2:2 Błękitni Wierzbnica zobacz ›
13  Dąb II Przybyszów 3:0 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
13  GKS Siedlisko 5:1 LKP Stypułów zobacz ›
13  Ikar Zawada 3:6 Avia Siedlnica zobacz ›
12  2018-11-03 KS ODRA KLENICA 3:1 Dąb II Przybyszów zobacz ›
12  LKP Stypułów 2:2 Ikar Zawada zobacz ›
12  MKS Nowe Miasteczko 0:3 GKS Siedlisko zobacz ›
12  Błękitni Wierzbnica 3:3 Czarni Drągowina zobacz ›
12  Sparta Łężyca 4:4 Czarni Rudno zobacz ›
12  Zorza Ochla 6:0 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
12  Avia Siedlnica 4:0 Błękitni Lubięcin zobacz ›
11  2018-10-27 GKS Siedlisko 6:0 KS ODRA KLENICA zobacz ›
11  Orzeł Szlichtyngowa 3:0 Błękitni Lubięcin zobacz ›
11  Czarni Rudno 0:3 Zorza Ochla zobacz ›
11  Czarni Drągowina 4:1 Sparta Łężyca zobacz ›
11  Dąb II Przybyszów 2:4 Błękitni Wierzbnica zobacz ›
11  Ikar Zawada 3:1 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
11  LKP Stypułów 2:2 Avia Siedlnica zobacz ›
10  2018-10-20 KS ODRA KLENICA 5:2 Ikar Zawada zobacz ›
10  MKS Nowe Miasteczko 0:0 LKP Stypułów zobacz ›
10  Błękitni Wierzbnica 3:2 GKS Siedlisko zobacz ›
10  Sparta Łężyca 1:2 Dąb II Przybyszów zobacz ›
10  Zorza Ochla 7:1 Czarni Drągowina zobacz ›
10  Błękitni Lubięcin 0:1 Czarni Rudno zobacz ›
10  Avia Siedlnica 5:0 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
2018-10-13 LKP Stypułów 2:6 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Czarni Rudno 2:2 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
Czarni Drągowina 4:0 Błękitni Lubięcin zobacz ›
Dąb II Przybyszów 1:3 Zorza Ochla zobacz ›
GKS Siedlisko 3:2 Sparta Łężyca zobacz ›
Ikar Zawada 3:13 Błękitni Wierzbnica zobacz ›
MKS Nowe Miasteczko 0:4 Avia Siedlnica zobacz ›
2018-10-06 KS ODRA KLENICA 2:3 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
Błękitni Wierzbnica 7:2 LKP Stypułów zobacz ›
Sparta Łężyca 3:3 Ikar Zawada zobacz ›
Zorza Ochla 3:1 GKS Siedlisko zobacz ›
Błękitni Lubięcin 2:0 Dąb II Przybyszów zobacz ›
Orzeł Szlichtyngowa 3:0 Czarni Drągowina zobacz ›
Avia Siedlnica 3:0 Czarni Rudno zobacz ›
2018-09-29 KS ODRA KLENICA 2:3 Avia Siedlnica zobacz ›
Czarni Drągowina 4:1 Czarni Rudno zobacz ›
Dąb II Przybyszów 1:3 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
GKS Siedlisko 2:0 Błękitni Lubięcin zobacz ›
Zorza Ochla 5:2 Ikar Zawada zobacz ›
LKP Stypułów 2:3 Sparta Łężyca zobacz ›
MKS Nowe Miasteczko 0:5 Błękitni Wierzbnica zobacz ›
2018-09-23 Błękitni Wierzbnica 6:4 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Sparta Łężyca 3:1 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
Zorza Ochla 5:2 LKP Stypułów zobacz ›
Błękitni Lubięcin 3:2 Ikar Zawada zobacz ›
Orzeł Szlichtyngowa 2:1 GKS Siedlisko zobacz ›
Czarni Rudno 1:2 Dąb II Przybyszów zobacz ›
Avia Siedlnica 4:1 Czarni Drągowina zobacz ›
2018-09-15 KS ODRA KLENICA 2:2 Sparta Łężyca zobacz ›
Dąb II Przybyszów 6:4 Czarni Drągowina zobacz ›
GKS Siedlisko 0:0 Czarni Rudno zobacz ›
Ikar Zawada 1:1 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
LKP Stypułów 6:1 Błękitni Lubięcin zobacz ›
MKS Nowe Miasteczko 1:5 Zorza Ochla zobacz ›
Błękitni Wierzbnica 3:6 Avia Siedlnica zobacz ›
2018-09-08 Zorza Ochla 3:0 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Sparta Łężyca 2:0 Błękitni Wierzbnica zobacz ›
Błękitni Lubięcin 3:2 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
Orzeł Szlichtyngowa 5:0 LKP Stypułów zobacz ›
Czarni Rudno 4:2 Ikar Zawada zobacz ›
Czarni Drągowina 1:5 GKS Siedlisko zobacz ›
Avia Siedlnica 3:2 Dąb II Przybyszów zobacz ›
2018-09-01 KS ODRA KLENICA 2:2 Błękitni Lubięcin zobacz ›
GKS Siedlisko 1:0 Dąb II Przybyszów zobacz ›
Ikar Zawada 6:2 Czarni Drągowina zobacz ›
LKP Stypułów 0:6 Czarni Rudno zobacz ›
MKS Nowe Miasteczko 0:0 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
Błękitni Wierzbnica 1:3 Zorza Ochla zobacz ›
Sparta Łężyca 1:1 Avia Siedlnica zobacz ›
2018-08-25 Orzeł Szlichtyngowa 3:0 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Zorza Ochla 2:2 Sparta Łężyca zobacz ›
Błękitni Lubięcin 1:3 Błękitni Wierzbnica zobacz ›
Czarni Rudno 10:0 MKS Nowe Miasteczko zobacz ›
Czarni Drągowina 1:3 LKP Stypułów zobacz ›
Dąb II Przybyszów 4:2 Ikar Zawada zobacz ›
Avia Siedlnica 2:0 GKS Siedlisko zobacz ›
2018-08-18 KS ODRA KLENICA 2:2 Czarni Rudno zobacz ›
Ikar Zawada 1:2 GKS Siedlisko zobacz ›
LKP Stypułów 3:3 Dąb II Przybyszów zobacz ›
MKS Nowe Miasteczko 0:4 Czarni Drągowina zobacz ›
Błękitni Wierzbnica 6:3 Orzeł Szlichtyngowa zobacz ›
Sparta Łężyca 9:1 Błękitni Lubięcin zobacz ›
Zorza Ochla 4:1 Avia Siedlnica zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-03-16 LUKS Stare Bojanowo KS ODRA KLENICA 17:00
2019-03-10 KS ODRA KLENICA Polonia Nowe Kramsko 00:00
2019-03-02 KS ODRA KLENICA Znicz Obra 15:00
2019-02-23 Gwiazda Siedlec KS ODRA KLENICA 00:00
2018-08-12 Sokół Kalsk 3:1 KS ODRA KLENICA zobacz ›
2018-07-28 KS ODRA KLENICA 3:1 Gwiazda Siedlec zobacz ›
2018-07-21 Kometa Buków 1:3 KS ODRA KLENICA zobacz ›

Zegar

Reklama

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Ikar Zawada 3:6 Avia Siedlnica
GKS Siedlisko 5:1 LKP Stypułów
Dąb II Przybyszów 3:0 MKS Nowe Miasteczko
Czarni Drągowina 2:3 KS ODRA KLENICA
Czarni Rudno 2:2 Błękitni Wierzbnica
Orzeł Szlichtyngowa 1:3 Sparta Łężyca
Błękitni Lubięcin 1:4 Zorza Ochla

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Czarni Rudno - KS ODRA KLENICA
Avia Siedlnica - Zorza Ochla
Błękitni Lubięcin - Sparta Łężyca
Orzeł Szlichtyngowa - Błękitni Wierzbnica
Czarni Drągowina - MKS Nowe Miasteczko
Dąb II Przybyszów - LKP Stypułów
GKS Siedlisko - Ikar Zawada

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

10

12-2018

pon.

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela