KS ODRA Klenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witaj w portalu wszystkich sympatyków klubu KS ODRA KLENICA !
  • Aktualności:
  • 2017-11-10 Mecz
  • 2017-11-08 Tabela ligowa
  • 2017-11-04 Wygramy, wygramy, wygramy !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Liwno Zabór - Błękitni Kotowice 3:3
  • Kometa Buków - KS ODRA KLENICA 3:4
  • Kijowianka Kije - Piast Parkovia II Trzebiechów 1:6
  • Jedność Podmokle - Polonia Nowe Kramsko 4:3
  • Czarni Pałck - Sokół Kalsk 2:2
  • Cargovia Kargowa - Tęcza Brody 4:0
  •        

Ostatnie spotkanie

Kometa BukówKS ODRA KLENICA
Kometa Buków 3:4 KS ODRA KLENICA
2017-11-04, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kijowianka KijeKS ODRA KLENICA
Kijowianka Kije   KS ODRA KLENICA
2018-03-25, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 386, wczoraj: 119
ogółem: 1 083 696

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
22  2018-06-02 Tęcza Brody Cargovia Kargowa 17:00
22  2018-06-02 Sokół Kalsk Czarni Pałck 17:00
22  2018-06-02 Polonia Nowe Kramsko Jedność Podmokle 17:00
22  2018-06-02 Piast Parkovia II Trzebiechów Kijowianka Kije 17:00
22  2018-06-02 KS ODRA KLENICA Kometa Buków 14:00
22  2018-06-02 Błękitni Kotowice Liwno Zabór 17:00
21  2018-05-26 Liwno Zabór KS ODRA KLENICA 13:00
21  2018-05-26 Kometa Buków Piast Parkovia II Trzebiechów 17:00
21  2018-05-26 Kijowianka Kije Polonia Nowe Kramsko 17:00
21  2018-05-26 Jedność Podmokle Sokół Kalsk 17:00
21  2018-05-26 Czarni Pałck Tęcza Brody 17:00
21  2018-05-26 Cargovia Kargowa Błękitni Kotowice 17:00
20  2018-05-19 Cargovia Kargowa Czarni Pałck 17:00
20  2018-05-19 Tęcza Brody Jedność Podmokle 17:00
20  2018-05-19 Sokół Kalsk Kijowianka Kije 17:00
20  2018-05-19 Polonia Nowe Kramsko Kometa Buków 17:00
20  2018-05-19 Piast Parkovia II Trzebiechów Liwno Zabór 17:00
20  2018-05-19 Błękitni Kotowice KS ODRA KLENICA 15:00
19  2018-05-12 KS ODRA KLENICA Piast Parkovia II Trzebiechów 16:00
19  2018-05-12 Liwno Zabór Polonia Nowe Kramsko 17:00
19  2018-05-12 Kometa Buków Sokół Kalsk 17:00
19  2018-05-12 Kijowianka Kije Tęcza Brody 17:00
19  2018-05-12 Jedność Podmokle Cargovia Kargowa 17:00
19  2018-05-12 Czarni Pałck Błękitni Kotowice 17:00
18  2018-05-05 Jedność Podmokle Czarni Pałck 17:00
18  2018-05-05 Cargovia Kargowa Kijowianka Kije 17:00
18  2018-05-05 Tęcza Brody Kometa Buków 17:00
18  2018-05-05 Sokół Kalsk Liwno Zabór 17:00
18  2018-05-05 Polonia Nowe Kramsko KS ODRA KLENICA 16:00
18  2018-05-05 Błękitni Kotowice Piast Parkovia II Trzebiechów 17:00
17  2018-04-28 Piast Parkovia II Trzebiechów Polonia Nowe Kramsko 17:00
17  2018-04-28 KS ODRA KLENICA Sokół Kalsk 13:00
17  2018-04-28 Liwno Zabór Tęcza Brody 17:00
17  2018-04-28 Kometa Buków Cargovia Kargowa 17:00
17  2018-04-28 Kijowianka Kije Czarni Pałck 17:00
17  2018-04-28 Jedność Podmokle Błękitni Kotowice 17:00
16  2018-04-21 Jedność Podmokle Kijowianka Kije 17:00
16  2018-04-21 Czarni Pałck Kometa Buków 17:00
16  2018-04-21 Cargovia Kargowa Liwno Zabór 17:00
16  2018-04-21 Tęcza Brody KS ODRA KLENICA 17:00
16  2018-04-21 Sokół Kalsk Piast Parkovia II Trzebiechów 17:00
16  2018-04-21 Błękitni Kotowice Polonia Nowe Kramsko 17:00
15  2018-04-14 Polonia Nowe Kramsko Sokół Kalsk 17:00
15  2018-04-14 Piast Parkovia II Trzebiechów Tęcza Brody 17:00
15  2018-04-14 KS ODRA KLENICA Cargovia Kargowa 15:00
15  2018-04-14 Liwno Zabór Czarni Pałck 17:00
15  2018-04-14 Kometa Buków Jedność Podmokle 17:00
15  2018-04-14 Kijowianka Kije Błękitni Kotowice 17:00
14  2018-04-07 Kijowianka Kije Kometa Buków 17:00
14  2018-04-07 Jedność Podmokle Liwno Zabór 17:00
14  2018-04-07 Czarni Pałck KS ODRA KLENICA 17:00
14  2018-04-07 Cargovia Kargowa Piast Parkovia II Trzebiechów 17:00
14  2018-04-07 Tęcza Brody Polonia Nowe Kramsko 17:00
14  2018-04-07 Błękitni Kotowice Sokół Kalsk 17:00
13  2018-03-31 Sokół Kalsk Tęcza Brody 17:00
13  2018-03-31 Polonia Nowe Kramsko Cargovia Kargowa 17:00
13  2018-03-31 Piast Parkovia II Trzebiechów Czarni Pałck 17:00
13  2018-03-31 KS ODRA KLENICA Jedność Podmokle 16:00
13  2018-03-31 Liwno Zabór Kijowianka Kije 17:00
13  2018-03-31 Kometa Buków Błękitni Kotowice 17:00
12  2018-03-25 Jedność Podmokle Piast Parkovia II Trzebiechów 17:00
12  2018-03-25 Kometa Buków Liwno Zabór 17:00
12  2018-03-25 Błękitni Kotowice Tęcza Brody 17:00
12  2018-03-25 Czarni Pałck Polonia Nowe Kramsko 17:00
12  2018-03-25 Cargovia Kargowa Sokół Kalsk 17:00
12  2018-03-25 Kijowianka Kije KS ODRA KLENICA 00:00
11  2017-11-04 Kometa Buków 3:4 KS ODRA KLENICA zobacz ›
11  Cargovia Kargowa 4:0 Tęcza Brody zobacz ›
11  Czarni Pałck 2:2 Sokół Kalsk zobacz ›
11  Jedność Podmokle 4:3 Polonia Nowe Kramsko zobacz ›
11  Kijowianka Kije 1:6 Piast Parkovia II Trzebiechów zobacz ›
11  Liwno Zabór 3:3 Błękitni Kotowice zobacz ›
10  2017-10-29 KS ODRA KLENICA 0:0 Liwno Zabór zobacz ›
10  Piast Parkovia II Trzebiechów Kometa Buków 17:00
10  Polonia Nowe Kramsko 3:3 Kijowianka Kije zobacz ›
10  Sokół Kalsk 3:0 Jedność Podmokle zobacz ›
10  Tęcza Brody 2:0 Czarni Pałck zobacz ›
10  Błękitni Kotowice 1:5 Cargovia Kargowa zobacz ›
2017-10-21 KS ODRA KLENICA 3:0 Błękitni Kotowice zobacz ›
Czarni Pałck 0:1 Cargovia Kargowa zobacz ›
Jedność Podmokle 3:5 Tęcza Brody zobacz ›
Kijowianka Kije 1:2 Sokół Kalsk zobacz ›
Kometa Buków 1:3 Polonia Nowe Kramsko zobacz ›
Liwno Zabór 3:2 Piast Parkovia II Trzebiechów zobacz ›
2017-10-14 Piast Parkovia II Trzebiechów 3:1 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Polonia Nowe Kramsko 4:1 Liwno Zabór zobacz ›
Sokół Kalsk 7:2 Kometa Buków zobacz ›
Tęcza Brody 3:4 Kijowianka Kije zobacz ›
Cargovia Kargowa 8:0 Jedność Podmokle zobacz ›
Błękitni Kotowice 6:2 Czarni Pałck zobacz ›
2017-10-07 KS ODRA KLENICA 2:0 Polonia Nowe Kramsko zobacz ›
Czarni Pałck 4:2 Jedność Podmokle zobacz ›
Kijowianka Kije 1:4 Cargovia Kargowa zobacz ›
Kometa Buków 1:4 Tęcza Brody zobacz ›
Liwno Zabór 2:3 Sokół Kalsk zobacz ›
Piast Parkovia II Trzebiechów 2:1 Błękitni Kotowice zobacz ›
2017-10-01 Sokół Kalsk 0:1 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Polonia Nowe Kramsko 1:1 Piast Parkovia II Trzebiechów zobacz ›
Tęcza Brody 0:2 Liwno Zabór zobacz ›
Cargovia Kargowa 3:2 Kometa Buków zobacz ›
Czarni Pałck 1:4 Kijowianka Kije zobacz ›
Błękitni Kotowice 3:0 Jedność Podmokle zobacz ›
2017-09-23 KS ODRA KLENICA 4:2 Tęcza Brody zobacz ›
Kijowianka Kije 6:1 Jedność Podmokle zobacz ›
Kometa Buków 4:3 Czarni Pałck zobacz ›
Liwno Zabór 3:0 Cargovia Kargowa zobacz ›
Piast Parkovia II Trzebiechów 1:2 Sokół Kalsk zobacz ›
Polonia Nowe Kramsko 0:1 Błękitni Kotowice zobacz ›
2017-09-16 Cargovia Kargowa 0:3 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Sokół Kalsk 1:0 Polonia Nowe Kramsko zobacz ›
Tęcza Brody 2:4 Piast Parkovia II Trzebiechów zobacz ›
Czarni Pałck 1:1 Liwno Zabór zobacz ›
Jedność Podmokle 0:4 Kometa Buków zobacz ›
Błękitni Kotowice 3:3 Kijowianka Kije zobacz ›
2017-09-09 KS ODRA KLENICA 2:0 Czarni Pałck zobacz ›
Kometa Buków 3:3 Kijowianka Kije zobacz ›
Liwno Zabór 9:0 Jedność Podmokle zobacz ›
Piast Parkovia II Trzebiechów 2:2 Cargovia Kargowa zobacz ›
Polonia Nowe Kramsko 5:3 Tęcza Brody zobacz ›
Sokół Kalsk 2:1 Błękitni Kotowice zobacz ›
2017-09-03 Jedność Podmokle 1:4 KS ODRA KLENICA zobacz ›
Tęcza Brody 1:3 Sokół Kalsk zobacz ›
Cargovia Kargowa 5:3 Polonia Nowe Kramsko zobacz ›
Czarni Pałck 1:2 Piast Parkovia II Trzebiechów zobacz ›
Kijowianka Kije 4:1 Liwno Zabór zobacz ›
Błękitni Kotowice 2:1 Kometa Buków zobacz ›
2017-08-26 KS ODRA KLENICA 4:3 Kijowianka Kije zobacz ›
Piast Parkovia II Trzebiechów 7:1 Jedność Podmokle zobacz ›
Liwno Zabór 3:3 Kometa Buków zobacz ›
Tęcza Brody 3:3 Błękitni Kotowice zobacz ›
Polonia Nowe Kramsko 0:2 Czarni Pałck zobacz ›
Sokół Kalsk 0:2 Cargovia Kargowa zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-20 Topola Łupice 3:6 KS ODRA KLENICA zobacz ›
2017-08-03 KS ODRA KLENICA 2:3 Tęcza Tuchorza zobacz ›
2017-07-29 Znicz Obra 7:4 KS ODRA KLENICA zobacz ›

Zegar

Reklama

Kontakty

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Liwno Zabór 3:3 Błękitni Kotowice
Kometa Buków 3:4 KS ODRA KLENICA
Kijowianka Kije 1:6 Piast Parkovia II Trzebiechów
Jedność Podmokle 4:3 Polonia Nowe Kramsko
Czarni Pałck 2:2 Sokół Kalsk
Cargovia Kargowa 4:0 Tęcza Brody

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Kijowianka Kije - KS ODRA KLENICA
Cargovia Kargowa - Sokół Kalsk
Czarni Pałck - Polonia Nowe Kramsko
Błękitni Kotowice - Tęcza Brody
Kometa Buków - Liwno Zabór
Jedność Podmokle - Piast Parkovia II Trzebiechów

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Najnowsza galeria

Sparing: Odra - Delta Smardzewo
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Losowa galeria

Mecz z Świdnicą !!!!!!!!!
Ładowanie...

Sport.pl