KS ODRA Klenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witaj w portalu wszystkich sympatyków klubu KS ODRA KLENICA !
  • Aktualności:
  • 2018-08-18 Pierwszy remis !!!
  • 2018-08-13 Odra - Czarni !!!
  • 2018-08-12 Przegrana w ostatnim sparingu!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS ODRA KLENICA - Czarni Rudno 2:2
  • Zorza Ochla - Avia Siedlnica 4:1
  • Sparta Łężyca - Błękitni Lubięcin 9:1
  • Błękitni Wierzbnica - Orzeł Szlichtyngowa
  • MKS Nowe Miasteczko - Czarni Drągowina 0:4
  • LKP Stypułów - Dąb II Przybyszów 3:3
  • Ikar Zawada - GKS Siedlisko 1:2
  •        

Ostatnie spotkanie

KS ODRA KLENICACzarni Rudno
KS ODRA KLENICA 2:2 Czarni Rudno
2018-08-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Orzeł SzlichtyngowaKS ODRA KLENICA
Orzeł Szlichtyngowa   KS ODRA KLENICA
2018-08-25, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Kontakty

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 181
ogółem: 1 131 203

statystyki szczegółowe

Transfery

                     Transfery

 RUNDA JESIENNA 2010/11

Przybyli:

Adam Szopa napastnik

Jarosław Kostka obrońca

Łukasz Dzioch bramkarz

Adam Zubel  obrońca /pomocnik  (Lech Sulechów)

Odeszli:

Marek Mossur (Cargovia Kargowa)

Zbigniew  Malec (Syrena Zbąszynek)

runda wiosenna 2010/2011

Przybyli:

Rafał Szopa - obrońca/pomocnik

Michał Nowakowski - Bramkarz

Andrzej Orsztynowicz  - pomocnik

Mateusz Szopa - obrońca/pomocnik

Tomiak Sławomir - napastnik

Odeszli:

Daniel Seredyński wypożyczony do 20-06-2011 Piast Parkovia II Trzebiechów

 RUNDA JESIENNA 2011/12

Przybyli:

Daniel Seredyński (Piast Parkovia II Trzebiechów / koniec wypożyczenia)

Bołbat Sebastian (z drużyny trampkarzy)

Odeszli:-------

runda wiosenna 2011/2012

Przybyli: ------------

Odeszli:  Mateusz Nowakowski ( Piast Parkovia II Trzebiechów )

RUDNA JESIENNA 2012/2013

Przybyli:

Prędkiewicz Paweł ( Wieliczanka Wieliczka) 

Bordych Sebastian (Płomień Przyprostynia)

Wojciechowski Wojciech ( Lech Sulechów)

Mauer Wojciech ( Cargovia Kargowa)

Paruch Dawid ( Piast Parkovia Trzebiechów) - wypożyczenie do 30.11

Prędkiewicz Wojeciech (Piast Parkovia Trzebiechów)

Odeszli: -------

rudna wiosenna 2012/2013

Przybyli:

Paruch Kamil (Piast Parkovia Trzebiechów juniorzy)

Jaras Patryk (Orzeł Stare Strącze)

Ciołek Patryk - wolny zawodnik

Paruch Dawid ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Odeszli: ----------

Rudna Jesienna 2013/2014

Przybyli:

Fijałkowski Maciej - ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Hojka Kamil - ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Klimas Miłosz ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Odeszli:

Wojciech Mauer (Karpik Kopanica)

Paruch Kamil - ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Rudna wiosenna 2013/2014 

Przybyli:

Płonka Mateusz wypożyczony do 30-06-2014 ( Cargovia Kargowa)

Grzegorz Majarzak (Orliki Węgliniec)

Kamil Czernikarz (Błękitni Lubięcin)

Dominik Skowronek (Błękitni Lubięcin)

Tobiasz Lagne (Cargovia Kargowa)

Odeszli:

Marcin Gałęzowski wypożyczony do 30-06-2014 (Cargovia Kargowa)

Dawid Paruch ( Piast Parkovia II Trzebiechów)

Rudna Jesienna 2014/2015

Przybyli:

Leśniewski Daniel ( Piast Parkovia Trzebiechów)
Kowalewicz Czarek (Piast Parkovia Trzebiechów)
Gałęzowski Marcin powrót z wypożyczenia (Cargovia Kargowa)
Bogucki Dymitr - wolny zawodnik 

Odeszli:

Cłapka Marek, Zubel Adam, Bandosz Janusz (Piast Parkovia Trzebiechów)

Płonka Mateusz koniec wypożyczenia (Cargovia Kargowa)

Majarzak Grzegorz (Lech Sulechów)

Makaryk Bartosz (Mieszko Konotop)

 
 
Rudna wiosenna 2014/2015 

Przybyli:

Tomaszewski Damian ( Modrzew Modrzyca)

Malus Łukasz (Pogoń Wężyska)

Kaszewski Bartosz ( Zorza Ochla) 

Pasek Bartłomiej ( Lech Sulechów - juniorzy)

Rażny Marcin wypożyczenia do 30.06.2015r ( Piast Parkovia Trzebiechów - Juniorzy)

Woźniak Wiktor ( Piast Parkovia II Trzebiechów)

Blitek Patryk - wolny zawodnik

Leśniewski Przemysław ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Hutor Eryk - wolny zawodnik

odeszli:

Lange Tobiasz wypożyczenia do 30.06.2015r ( UKP Zielona Góra - Juniorzy ) 

Fijałkowski Maciej ( Piast Parkovia Trzebiechów )

Rudna Jesienna 2015/2016

Przybyli: ----------------------

odeszli: Sławomir Tomiak (Mieszko Konotop), Lange Tobiasz (UKP Zielona Góra - juniorzy)

Rudna wiosenna 2015/2016

Przybyli: --------

Odeszli: ---------

Rudna Jesienna 2016/2017

Przychodzą:

Dawid Ostaczupak ( Piast Parkovia Trzebiechów junior) 
Paweł Kowalski ( Piast Parkovia Trzebiechów junior) 
Janusz Bandosz ( Piast Parkovia Trzebiechów)
Mateusz Pitura ( Piast Parkovia Trzebiechów)
Czarek Kowalewicz ( Piast Parkovia Trzebiechów) 

Odchodzą: -----------------

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
KS ODRA KLENICA 2:2 Czarni Rudno
Zorza Ochla 4:1 Avia Siedlnica
Sparta Łężyca 9:1 Błękitni Lubięcin
Błękitni Wierzbnica Orzeł Szlichtyngowa
MKS Nowe Miasteczko 0:4 Czarni Drągowina
LKP Stypułów 3:3 Dąb II Przybyszów
Ikar Zawada 1:2 GKS Siedlisko

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Avia Siedlnica - GKS Siedlisko
Dąb II Przybyszów - Ikar Zawada
Czarni Drągowina - LKP Stypułów
Czarni Rudno - MKS Nowe Miasteczko
Orzeł Szlichtyngowa - KS ODRA KLENICA
Błękitni Lubięcin - Błękitni Wierzbnica
Zorza Ochla - Sparta Łężyca

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

Trening o 18:00 !!!

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Orzeł Szlichtyngowa - Odra

26

08-2018

niedziela