KS ODRA Klenica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witaj w portalu wszystkich sympatyków klubu KS ODRA KLENICA !
  • Aktualności:
  • 2017-11-10 Mecz
  • 2017-11-08 Tabela ligowa
  • 2017-11-04 Wygramy, wygramy, wygramy !!!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Liwno Zabór - Błękitni Kotowice 3:3
  • Kometa Buków - KS ODRA KLENICA 3:4
  • Kijowianka Kije - Piast Parkovia II Trzebiechów 1:6
  • Jedność Podmokle - Polonia Nowe Kramsko 4:3
  • Czarni Pałck - Sokół Kalsk 2:2
  • Cargovia Kargowa - Tęcza Brody 4:0
  •        

Ostatnie spotkanie

Kometa BukówKS ODRA KLENICA
Kometa Buków 3:4 KS ODRA KLENICA
2017-11-04, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Kijowianka KijeKS ODRA KLENICA
Kijowianka Kije   KS ODRA KLENICA
2018-03-25, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 366, wczoraj: 119
ogółem: 1 083 676

statystyki szczegółowe

Transfery

                     Transfery

 RUNDA JESIENNA 2010/11

Przybyli:

Adam Szopa napastnik

Jarosław Kostka obrońca

Łukasz Dzioch bramkarz

Adam Zubel  obrońca /pomocnik  (Lech Sulechów)

Odeszli:

Marek Mossur (Cargovia Kargowa)

Zbigniew  Malec (Syrena Zbąszynek)

runda wiosenna 2010/2011

Przybyli:

Rafał Szopa - obrońca/pomocnik

Michał Nowakowski - Bramkarz

Andrzej Orsztynowicz  - pomocnik

Mateusz Szopa - obrońca/pomocnik

Tomiak Sławomir - napastnik

Odeszli:

Daniel Seredyński wypożyczony do 20-06-2011 Piast Parkovia II Trzebiechów

 RUNDA JESIENNA 2011/12

Przybyli:

Daniel Seredyński (Piast Parkovia II Trzebiechów / koniec wypożyczenia)

Bołbat Sebastian (z drużyny trampkarzy)

Odeszli:-------

runda wiosenna 2011/2012

Przybyli: ------------

Odeszli:  Mateusz Nowakowski ( Piast Parkovia II Trzebiechów )

RUDNA JESIENNA 2012/2013

Przybyli:

Prędkiewicz Paweł ( Wieliczanka Wieliczka) 

Bordych Sebastian (Płomień Przyprostynia)

Wojciechowski Wojciech ( Lech Sulechów)

Mauer Wojciech ( Cargovia Kargowa)

Paruch Dawid ( Piast Parkovia Trzebiechów) - wypożyczenie do 30.11

Prędkiewicz Wojeciech (Piast Parkovia Trzebiechów)

Odeszli: -------

rudna wiosenna 2012/2013

Przybyli:

Paruch Kamil (Piast Parkovia Trzebiechów juniorzy)

Jaras Patryk (Orzeł Stare Strącze)

Ciołek Patryk - wolny zawodnik

Paruch Dawid ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Odeszli: ----------

Rudna Jesienna 2013/2014

Przybyli:

Fijałkowski Maciej - ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Hojka Kamil - ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Klimas Miłosz ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Odeszli:

Wojciech Mauer (Karpik Kopanica)

Paruch Kamil - ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Rudna wiosenna 2013/2014 

Przybyli:

Płonka Mateusz wypożyczony do 30-06-2014 ( Cargovia Kargowa)

Grzegorz Majarzak (Orliki Węgliniec)

Kamil Czernikarz (Błękitni Lubięcin)

Dominik Skowronek (Błękitni Lubięcin)

Tobiasz Lagne (Cargovia Kargowa)

Odeszli:

Marcin Gałęzowski wypożyczony do 30-06-2014 (Cargovia Kargowa)

Dawid Paruch ( Piast Parkovia II Trzebiechów)

Rudna Jesienna 2014/2015

Przybyli:

Leśniewski Daniel ( Piast Parkovia Trzebiechów)
Kowalewicz Czarek (Piast Parkovia Trzebiechów)
Gałęzowski Marcin powrót z wypożyczenia (Cargovia Kargowa)
Bogucki Dymitr - wolny zawodnik 

Odeszli:

Cłapka Marek, Zubel Adam, Bandosz Janusz (Piast Parkovia Trzebiechów)

Płonka Mateusz koniec wypożyczenia (Cargovia Kargowa)

Majarzak Grzegorz (Lech Sulechów)

Makaryk Bartosz (Mieszko Konotop)

 
 
Rudna wiosenna 2014/2015 

Przybyli:

Tomaszewski Damian ( Modrzew Modrzyca)

Malus Łukasz (Pogoń Wężyska)

Kaszewski Bartosz ( Zorza Ochla) 

Pasek Bartłomiej ( Lech Sulechów - juniorzy)

Rażny Marcin wypożyczenia do 30.06.2015r ( Piast Parkovia Trzebiechów - Juniorzy)

Woźniak Wiktor ( Piast Parkovia II Trzebiechów)

Blitek Patryk - wolny zawodnik

Leśniewski Przemysław ( Piast Parkovia Trzebiechów)

Hutor Eryk - wolny zawodnik

odeszli:

Lange Tobiasz wypożyczenia do 30.06.2015r ( UKP Zielona Góra - Juniorzy ) 

Fijałkowski Maciej ( Piast Parkovia Trzebiechów )

Rudna Jesienna 2015/2016

Przybyli: ----------------------

odeszli: Sławomir Tomiak (Mieszko Konotop), Lange Tobiasz (UKP Zielona Góra - juniorzy)

Rudna wiosenna 2015/2016

Przybyli: --------

Odeszli: ---------

Rudna Jesienna 2016/2017

Przychodzą:

Dawid Ostaczupak ( Piast Parkovia Trzebiechów junior) 
Paweł Kowalski ( Piast Parkovia Trzebiechów junior) 
Janusz Bandosz ( Piast Parkovia Trzebiechów)
Mateusz Pitura ( Piast Parkovia Trzebiechów)
Czarek Kowalewicz ( Piast Parkovia Trzebiechów) 

Odchodzą: -----------------

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Kontakty

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Liwno Zabór 3:3 Błękitni Kotowice
Kometa Buków 3:4 KS ODRA KLENICA
Kijowianka Kije 1:6 Piast Parkovia II Trzebiechów
Jedność Podmokle 4:3 Polonia Nowe Kramsko
Czarni Pałck 2:2 Sokół Kalsk
Cargovia Kargowa 4:0 Tęcza Brody

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Kijowianka Kije - KS ODRA KLENICA
Cargovia Kargowa - Sokół Kalsk
Czarni Pałck - Polonia Nowe Kramsko
Błękitni Kotowice - Tęcza Brody
Kometa Buków - Liwno Zabór
Jedność Podmokle - Piast Parkovia II Trzebiechów

Wyszukiwarka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Kalendarium

20

11-2017

pon.

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

Najnowsza galeria

Sparing: Odra - Delta Smardzewo
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Losowa galeria

Mecz z Świdnicą !!!!!!!!!
Ładowanie...

Sport.pl